Kontakt

Jak do nas dojechać?

Znajdujemy się bardzo blisko centrum oraz posiadamy duży parking przed budynkiem. Lokalizacja FunOne jest przyjazna również dla tych, którzy podróżują komunikacją miejską. Autobusy zatrzymujące się na najbliższym przystanku (LIMANOWSKIEGO) to: 131, 180, 185, 187. Zapraszamy do Recepcji windą na III piętro. Zagrać można u nas zawsze w godzinach 9:00-22:00, niemniej z racji dużego zainteresowania zachęcamy do rezerwacji dogodnego terminu.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela

od 9:00 do 22:00

ul. Powsińska 64A III piętro

02-903 Warszawa

 

Telefon: 793 528 528

E-mail: ​ biuro@funescape.pl

www.funone.pl

Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

https://www.facebook.com/funescape.warszawa

O nas

 FunOne to emocjonująca zabawa w niezwykłej przestrzeni przeniesionej wprost ze scenerii dżungli AVATAR.  To labirynt spowitych półmrokiem pomieszczeń we fluorescencyjnych kolorach o łącznej powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych, oświetlony ultrafioletem i laserami. FunOne to niebanalne rozrywka, w którym zawodnicy rywalizują pomiędzy sobą, realizując arcyciekawe misje z wykorzystaniem broni laserowej. Wrażenie fantastycznego wejścia w świat gry potęguje dym, wzmacniający efekty świetlne.

FunOne jest największą przestrzenią do gry w laserowy paintball w Warszawie!

FunOne - nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski!